انواع غبارگیرهای صنعتی


امروزه با توجه این که بیشتر منابع آلوده کننده محیط زیست در کشور های صنعتی وجود دارد، اینباور به وجود می آید که که ارتباط تنگاتنگی بین پیشرفت صنعت و تکنولوژی و تولید آلودگی وجود دارد. اما شواهد و آمار ها نشان می دهند با وجود پیشرفت بالای تکنولوژی و صنعت در جوامع پیشرفته میزان انتشار آلاینده ها در این کشورها بسیار کمتر از کشورهای در حال توسعه است. در صورت عدم پیشرفت صنایع در یک کشور، کشور به تدریج فقیر خواهد شد. با فقر و توسعه فقر نمی توان پیشرفت کرد و نمی توان راه حل کاهش آلاینده ها را در عدم توسعه صنایع دانست. اما می توان توسعه ای داشت که جنبه های محیط زیستی را در خود جای دهد و آن توسعه پایدار است. برای جلوگیری از نابودی محیط زیست، همه انسانها در هر سطحی و همه تصمیم گیران در ابعاد مختلف جهانی، ملی و محلی باید این واقعیت مهم را دریابند که پیشرفت و توسعه باید روندی پایدار داشته باشد که از نتیجه آن نه تنها نسل های حاضر بلکه نسل های آینده نیز بهره مند شوند.

شرکت اسپیدان منادی فن و دانش با توجه به نیازهای کشور به توسعه صنایع برای پیشرفت اقتصادی و از طرفی با توجه با سیاست ها و ماموریت های شرکت در جهت توسعه پایدار و صنعت سبز به ارائه خدمات در حوزه آلودگی های زیست محیطی خصوصا آلودگی هوا می پردازد. در این راستا شرکت اسپیدان با تکیه بر تیم فنی و مهندسی با توان بالای علمی و سابقه درخشان در انجام پروژه های گوناگون در صنعت ، قادر به مشاوره، طراحی و پیاده سازی انواع سیستم های غبار گیر صنعتی می باشد.

شرکت اسپیدان با توجه به منابع آلودگی در صنایع مختلف از قبیل صنعت سیمان، ریخته گری، پلیمر و ... قادر به طراحی منحصر به فرد و سفارشی برای هر پروژه با توجه به ظرفیت تولیدی، میزان آلایندگی، محدودیت های فضای کارخانه/کارگاه و.... می باشد. به این صورت که پس از ارائه درخواست از سوی واحد تولیدی، به سرعت کارگروه تخصصی در دفتر مرکزی شرکت مهندسی مشاور اسپیدان تشکیل جلسه داده و تیمی متشکل از افراد با قابلیت های مورد نیاز در زمینه های ابزار دقیق، مکانیک سیالات، متالوژی، تاسیسات و پایپینگ ... به محل واحد صنعتی اعزام می شوند. در ادامه با بررسی دقیق جزئیات واحد صنعتی و جلسه با کارفرما و تیم مدیریت پروژه به ارائه راهکار وطرح کلی و زمانبندی جهت مهندسی و اجرای پروژه توافق می شود. شرکت اسپیدان با توجه به این که در زمینه های استاندارد سازی و ایزو نیز خدمات لازم را لرائه می دهد، بنابر این باتوجه به تسلط کافی روی استاندارد های زیست محیطی بین المللی و داخلی، قادر به اجرای پروژه غبار گیر های صنعتی با رعایت کامل استاندارد های زیست محیطی واستاندارد های طراحی می باشد. تیم مهندسی صنایع و بهینه سازی شرکت اسپیدان، پروژه ها را با توجه به با بیشترین کارایی و کمترین هزینه ها مدیریت می کند. این درحالی است که رقبای خارجی شرکت اسپیدان محصولات خود را تقریبا به دو برابر قیمت در کشور وارد می کنند و خدماتکافی را نیز یه صاحبان صنایع ارائه نمی دهند.

 

ادامه مطلب


منبع این نوشته : منبع
شرکت ,توسعه ,توجه ,اسپیدان ,پروژه ,پیشرفت ,شرکت اسپیدان ,اجرای پروژه ,واحد صنعتی ,زیست محیطی ,توسعه صنایع